Zapewne jesteś w stanie znaleźć w sieci bardziej doświadczonych fachowców niż ja. Możliwe, że jesteś dalej w swojej drodze niż ja, a jeśli tak jest – chętnie zgłoszę się na darmową konsultację do Ciebie, jeśli takie będziesz oferowała. Oferujesz? Daj znać koniecznie. Nie ma bardziej wartościowej wiedzy niż doświadczenie osoby, która jest dalej w swojej drodze niż Ty i która powie Ci czego nie robić, bo sama przetestowała wiele. Tym samym może podać Ci gotowe rozwiązanie, ostrzec przed zakrętami i błędami oraz podać pomocną dłoń.

Ale to nie ten ekspert z 20 letnim stażem, a ja właśnie teraz wyciągam do Ciebie pomocną dłoń. Dłoń – nie nowej, ale nadal świeżej w biznesie marketingu mediów społecznościowych osoby.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi z prowadzeniem mediów społecznościowych dla firmy czy też hobbystycznie, lub na początku drogi budowania platformy kursowej – jestem.

Usłyszałam w zeszłym tygodniu bardzo mądre i wspierające słowa – nauczycielem staje się ten kto jest kilka kroków przed Tobą. Ja jestem w drodze i wiem jak bardzo czułam się zagubiona na starcie, ile miałam wątpliwości i lęku. Czasami frustracji… 

Dlaczego będę dobrym wyborem: 

  • bo nadal pamiętam jak to jest zaczynać i nie wiedzieć kompletnie nic, więc łatwiej jest mi wejść w Twoje buty,
  • jako osoba dość świeża na rynku świetnie operuję darmowymi narzędziami wspierającymi prowadzenie SM, bo pewnie sama wiesz, jaki jest budżet na inwestycje na początku drogi 😉 Ja wolę teraz zainwestować w kursy i szkolenia.
  • nie jestem zielona, choć nadal dojrzewam 🙂 a przez to jestem w stanie polecić Ci innych fachowców, którzy szkolą i wspierają warsztatami, czy programami osoby zaczynające z biznesem online. Nie tak dawno sama się u nich szkoliłam – wiem, co w szkoleniowej trawie piszczy.
  • wesprę Cię w Twoim dążeniu do spełnienia planów i marzeń związanych z własnym biznesem – wiem jak konsekwentnie wewnętrzny Krytyk, (czasem nawet kilku) potrafi sabotować i blokować. Czasami nasz Krytyk musi usłyszeć kilka słów z zewnątrz. A jeśli jeszcze aktywuje się syndrom oszusta… katastrofa gotowa!
  • jeśli jeszcze nie założyłaś firmy, bo do końca nie wiesz, co chcesz robić – koniecznie zarezerwuj miejsce u mnie – tutaj jestem starą wygą. Posiadam około 15 lat doświadczenia w pracy z potencjałem ludzkim, a jednym z moich największych talentów jest widzenie w ludziach głębiej, ich ukrytych talentów i możliwości. Razem pomogę Ci te skarby wydobyć na powierzchnię.

Jeśli nadal się wahasz – napisz do mnie i nie pozwól, aby Twój umysł odciągnął Cię od przyjęcia pomocnej dłoni, która jest wyciągnięta do Ciebie tuż przed Twoim nosem.

Ps. Możliwe, że kołacze Ci się po głowie pytanie: a co ona będzie z tego miała? Dlaczego ona to robi? Zapraszam Cię na moją stronę, zakładka “o mnie” – tam piszę o mojej motywacji dla całej tej akcji. 

Ps.1 Jesteś gotowa na spotkanie? Super, tutaj piszę więcej o tym, jak to konkretnie wygląda i zarezerwujesz swoje miejsce. Czekam na Ciebie do 4 lutego.

Widzimy się?